فروشگاه اسکی روی آب فعالیت خود را از سال یکهزار و سیصد و هشتاد، با واردات لوازم اسکی روی آب آغاز نمود. این مجموعه در سال هشتاد و نه، با راه اندازی مجموعه اسکی روی آب کابلی در بوستان آزادگان منطقه پانزده شهرداری تهران فعالیت خود را ادامه داد و در این راستا، با برگزاری مسابقات و رویدادهای گوناگون، و حمایت از قهرمانان این رشته، سعی در معرفی و گسترش ورزش اسکی روی آب کابلی نمود. از دیگر فعالیت های مجموعه، ساخت اولین نمونه داخلی دستگاه اسکی روی آب کابلی و همچنین ساخت موانع مختلف آبی است. این مجموعه، با وارد کردن قایق مخصوص اسکی روی آب و راه اندازی کورس اسلالوم، گام دیگری در توسعه ورزش اسکی روی آب برداشت. امید است راه اندازی سایت فروش آنلاین لوازم وتجهیزات اسکی روی آب، باعث بهره مندی همه علاقمندان اسکی روی آب، در سرتاسر میهن عزیزمان شود.
نمایندگی و واردات لوازم اسکی روی آب
فعالیت این مجموعه از سال یکهزار و سیصد و هشتاد، با واردات لوازم اسکی روی آب آغاز شد. در ابتدا، محصولات، از برندهایی همچون اچ-اُ و اُبرین در شاخه اسلالوم وارد شدند و در سال های بعد و با رشد شاخه ویکبرد، برندهای هایپرلایت و لیکوئید فورس اضافه شدند. با رشد مخاطبان رشته ویکبرد، فعالیت مجموعه در واردات محصولات جانبی و لوازم سایر برندها توسعه یافت و اکنون اکثر برندهای معروف اسکی روی آب و ویکبرد در کشور عزیزمان در دسترس علاقمندان به ورزش اسکی روی آب می باشد.
راه اندازی و بهره برداری از اولین مجموعه اسکی روی آب کابلی دو ستونه
این مجموعه در سال یکهزار و سیصد و هشتاد و نه، در راستای قرارداد راه اندازی و بهره برداری از مجموعه اسکی روی آب کابلی آدرنالین، واقع در در بوستان آزادگان منطقه پانزدهم شهرداری تهران، یک دستگاه اسکی روی آب کابلی دو ستونه از شرکت آلمانی خریداری و با سکوی پرش مخصوص، وارد ایران نمود. در همان سال، با توجه به نیاز مجموعه، اولین نمونه داخلی این دستگاه نیز، توسط کارمندان بخش فنی، ساخته و راه اندازی شد.
واردات قایق های مخصوص اسکی روی آب و پشتیبانی از آن
در زمستان سال یکهزار و سیصد و نود و پنج،این مجموعه، مبادرت به واردات قایق های مخصوص اسکی روی آب نمود و در بهار سال نود و شش، اولین قایق اسکی روی آب، پس از انجام کلیه امور گمرکی، ترخیص شد. این قایق هم اکنون در مجموعه اسکی روی آب فشافویه در حال فعالیت می باشد.