هزینه های ارسال کالا:
هزینه ارسال سریع سفارشات در تهران بصورت پس کرایه درب آدرس میباشدهزینه ارسال سفارشات از طریق پست پیشتاز با تعرفه مصوب اداره ی پست محاسبه میشود.
هزینه ارسال کالاهای خاص، همچون چوب های اسکی ارسالی با باربری براساس وزن و ابعاد کالا محاسبه میشود و مبلغ آن بصورت پس کرایه درب آدرس دریافت می شود.
سفارشات شما، در صورتیکه کالای خریداری شده در انبار موجود باشد، پس از گذشت 24 ساعت کاری تحویل خواهند شد. در غیر اینصورت زمان ارسال کالا از فروشگاه به زمان ارسال اضافه خواهد شد.
نحوه تحویل گرفتن سفارش:
لازم به ذکر است نیاز است شما هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال کارت شنایی معتبر ارائه دهیدکارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت. همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند. در صورتی که کالای خریداری شده دارای سایز بندی میباشد ، برای تست سایز از دقایقی که هنگام تحویل گرفتن کالا در اختیار دارید، استفاده کنید. لازم است در تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود. و سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود. تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.